Історія акрилових фарб почалася в 40-х роках XX століття. Сучасна формула розроблена в 1963 році хіміком Генрі Левинсоном. Водна основа для емульсії дає фарбам головна перевага – висихання протягом 15 хвилин. Густа консистенція дозволяє наносити фарби на будь-яку поверхню: метал, дерево, скло, полотно.

Акрилові фарби для картин за номерами

У магазині ArtBalance можна купити картини за номерами на основі екологічного бавовни. Акрилові фарби легко наносяться на полотно і швидко сохнуть. Налаштування вашого монітора впливають на якість передачі кольору, тому колірна гамма може злегка відрізнятися від тієї, що ви бачите на зображенні. Хвилюватися не варто, акрилові фарби мають насичені і багаті відтінки всіх кольорів, ідеально підходять для малювання картин за номерами.

Фарби вистачить із запасом

Отримавши картину за номерами ви побачите набір баночок з акриловими фарбами. На вигляд вони дуже маленькі і може здатися, що їх не вистачить для закінчення роботи над картиною. Будьте спокійні, обсяг фарб розрахований з запасом, щоб довести розпочате до кінця.

Підсохлу фарбу необхідно перемішати з невеликою кількістю води – це збереже насичений колір і консистенцію. Перед тривалою перервою в малюванні залийте в кожну баночку трохи води, перемішувати не варто, вода повинна бути зверху.

Техніка малювання

Малювати акриловими фарбами просто. Використовуйте кисті різного розміру для зафарбовування дрібних і великих фрагментів. Відкривайте баночки по черзі – це убезпечить фарби від передчасного пересихання. Нанесіть фарби на пензель і повільними рухами малюйте в рамках заданого поля.

Нічого страшного, якщо ви заступили на сусіднє поле, візьміть серветку і акуратно промокніть непотрібне. Коли полотно висохне на це місце можна сміливо наносити фарбу потрібно кольору. Це ще одна унікальна властивість акрилових фарб – легкість змивання, однак не варто зволікати. Щоб змити засохлу фарбу потрібно використовувати спеціальні розчини, що зашкодить бавовняному полотну.

Замовляйте ваші улюблені картини за номерами в нашому магазині. АртБаланс – це регулярні знижки, акції, розіграші та гарний настрій для вас.